Petfan Dış Ticaret Pazarlama Ltd. Şti.

Hakkımızda

PETFAN

Petfan Dış Ticaret olarak Türkiye’nin zengin bentonit yataklarının bulunduğu Ordu ilinin Fatsa ilçesinde yerleşik bir firmayız. Doğadan elde ettiğimiz doğal topaklanan bentonit madeninden üst seviye kaliteli kedi kumu üretmekte hem yerli hem yabancı tüketicilerin beğenilerine sunmaktayız. Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Asya ülkelerinde milyonlarca kedi ebeveynine Türk bentonitini ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimiz arasında dünyanın önde gelen süpermarket zincirleri ve pet distribütörleri yer almaktadır.

Grubumuza ait farklı alanlardaki yatırımlarımızdan ikincisi olan Petfan Dış Ticaret ile yıllık 2000 konteyner kedi kumu ihracatı yapma potansiyeline sahibiz. 100 kişilik üretim kadromuzla 11.000m2 açık, 5.440m2 kapalı olmak üzere toplam 16.440 m2 alanda, son teknoloji işleme ve dolum makineleri ile üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kalite ve sosyal uygunluk alanlarında son derece hassas bir yaklaşım sergileyen Petfan Dış Ticaret, paketli bitmiş ürün, bigbag yarı mamul ve fason üretim bentonit konularında hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca Petfan Dış Ticaret olarak dünyaca ünlü 2 global marka olan Hello Kitty ve Garfield’in 50’den fazla ülkede resmi lisansiyesiyiz.

Petfan Dış Ticaret olarak İstanbul Maden İhracatçıları Birliği ve Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası üyesiyiz.

image
2000 +
2000'den konteynerden fazla kedi kumu ihracat kapasitemiz ile 11.000 m2 açık, 5.440 m2 kapalı alan ile 16.440 m2'lik alanda üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
image
100 +
100 Kişiden fazla üretim ve geliştirme ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize doğal ve teknolojik olarak en iyi ürünü geliştiriyoruz.
image
98 %
Müşteri memnuniyeti ile hem kurumsal hem bireysel kedi sahibi müşterilerimizin tercih ettiği bir aileyiz.
image
50 +
Markalarımız ile 50'den fazla ülkede resmi lisanslı ürünlerimizi ulaştırıyoruz.
Sizler İçin

Hizmetlerimiz

Hello Kity, Garfield ve Petfan markalı ürünlerimizin üretimi

1.000, 1.200 ve 1.250 KG'lık big bag üretimlerimiz ile hammadde kurutma tesisi 

İstediğiniz granül, koku, ambalaj ve ağırlıklar ile sizin markanıza ait ürünlerin üretimi