Petfan

Petfan Kedi Kumu, özel formülü sayesinde kötü kokuları etkili bir şekilde absorbe eder, böylece evinizde sürekli taze ve hoş bir atmosfer sağlar. Toz oluşumunu minimumda tutarak hem kedinizin hem de sizin rahatlığınızı düşünür. Temizlik, hijyen ve konforun bir arada olduğu bu özel formül, kedinizin mutluluğunu ve sizin memnuniyetinizi garantiler.

Petfan Kedi Kumu’nun hızlı ve etkili topaklanma özelliği, kedinizin atıklarını kolayca temizlemenizi sağlar. Bu da size her zaman temiz ve hijyenik bir ortam sunar.

Koku Kontrolü

Hello Kity Kedi Kumu, özel formülü sayesinde kötü kokuları etkili bir şekilde absorbe eder, böylece evinizde hoş bir ortamı korur.

Toz Kontrolü

Toz oluşumunu minimumda tutarak kediniz ve sizin rahatlığını düşünür. Temizlik, hijyen ve konforun bir arada olduğu bu özel formül ile kediniz ve siz mutlu olacaksınız.

Topaklanma

Hızlı ve etkili topaklanma özelliği sayesinde, kedinizin atıklarını kolayca temizleyebilirsiniz. Bu da size temiz ve hijyenik bir ortam sağlar.

Flat Bottom Ambalajlı Ürünler

Petfan

Bobin Ambalajlı Ürünler

Petfan

Jut Çuval

Petfan

Kullan - At Kedi Tuvaleti

Petfan
image
2000 +
2000'den konteynerden fazla kedi kumu ihracat kapasitemiz ile 11.000 m2 açık, 5.440 m2 kapalı alan ile 16.440 m2'lik alanda üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
image
100 +
100 Kişiden fazla üretim ve geliştirme ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize doğal ve teknolojik olarak en iyi ürünü geliştiriyoruz.
image
98 %
Müşteri memnuniyeti ile hem kurumsal hem bireysel kedi sahibi müşterilerimizin tercih ettiği bir aileyiz.
image
50 +
Markalarımız ile 50'den fazla ülkede resmi lisanslı ürünlerimizi ulaştırıyoruz.