Petfan Dış Ticaret Paz. Ltd. Şti.

Misyonumuz

PETFAN

Nihai kullanıcılarımız olan kedi bireyleri memnun edebilmek, üstün hijyen ve konfor sağlamak için bentonit kedi kumu üretmekteyiz. Her bireyin farklı talep ve beklentileri olabilir. Bir kedi kumundan beklentiler kedi ebeveynleri ve kedi bireyler için benzerdir. Sağlıklı, hijyenik, tozsuz ve bütçe dostu ürünler üretmek ve kedilerimizle birlikte yaşamayı en keyifli hale getirmek öncelikli misyonumuzdur.

Petfan Dış Ticaret Paz. Ltd. Şti.

Vizyonumuz

PETFAN

Petfan olarak üretmekte olduğumuz üstün topaklanma ve koku kapatma özelliğindeki bentonit kedi kumunu dünyanın her köşesindeki kedi bireylere ulaştırabilme gayret ve arzusundayız. Bu gayemiz için Türkiye içinde ve yurtdışında düzenlenen önde gelen evcil hayvan ürünleri fuarlarına katılmakta ve yeni muhtemel alıcılarla iletişim kurmaktayız. Japonya’dan Hollanda’ya kadar düzenlenen tüm nitelikli fuarların katılımcısı olmaktayız. Sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip etmekte ve AR&GE çalışmaları yapmaktayız. Her zaman en ileriyi hedeflemekte, evimizin neşesi, ailemizin küçük canları olan kedilerimiz için en kullanışlı ve bütçe dostu kedi kumunu üretmeye devam etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz ürünlerimizin tüm kıtalarda yaşayan kedilerin kullanabilmesi için her ülkede en az 1 distribütörle satışa açık olmasıdır. 206 ülkede 206 distribütöre ulaşıncaya kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.

image
2000 +
2000'den konteynerden fazla kedi kumu ihracat kapasitemiz ile 11.000 m2 açık, 5.440 m2 kapalı alan ile 16.440 m2'lik alanda üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
image
100 +
100 Kişiden fazla üretim ve geliştirme ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize doğal ve teknolojik olarak en iyi ürünü geliştiriyoruz.
image
98 %
Müşteri memnuniyeti ile hem kurumsal hem bireysel kedi sahibi müşterilerimizin tercih ettiği bir aileyiz.
image
50 +
Markalarımız ile 50'den fazla ülkede resmi lisanslı ürünlerimizi ulaştırıyoruz.
Sizler İçin

Hizmetlerimiz

Hello Kity, Garfield ve Petfan markalı ürünlerimizin üretimi

1.000, 1.200 ve 1.250 KG'lık big bag üretimlerimiz ile hammadde kurutma tesisi 

İstediğiniz granül, koku, ambalaj ve ağırlıklar ile sizin markanıza ait ürünlerin üretimi